Жіночий форум
Форум справжньої леді, всі жіночі теми та обговорення
  Жіночий форум
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись 
 Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 

Женщины частное

Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Ваш бізнес
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 11:44 22-01-2008    Тема повідомлення: Женщины частное Відповісти цитуючи

Женщины и частное дело:

а ви б хотіли бути великою бізнесвумен? чи це заважка роль для жінки?
Мотря
Гість

ПовідомленняНаписане: 12:07 22-01-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Моя давнішня мрія - бути домохазяйкою, щоб чоловік гроші приносив.
Ну чому всі кажуть, що це обмеження?
Ну не цікаво мені було на роботах. Мабуть і скоріше всього, я не вибрала ту професію, яка мене цікавила. Так вийшло.
Але все ж, не моє було постійна підковрова боротьба, напруження, намагання не втратити позицій.
Працювати треба, але на своєму місці. Не на своєму - опустошує.
Я б не могла бути бізнесвумен.
Колись у радянський час співробітниця, дружина партійної номенклатури, висловила жаль, що пожертвувала своєю кар"єрою ради чоловіка. Але добавила, що її чоловік заспокоїв її, коли і йому вона це висловила: ти не знаєш, як жіноча кар"єра робиться... Будь задоволена, що тобі цього не прийшлось.
А як тепер? Як наші кар"єристки в звичайному значенні цього слова тепер здійснюють свої кар"єри? Stars
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 12:34 22-01-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

на жаль, саме через свою стать багатьом приходиться нелегко.
але багато чоловіків (більшість) мріють і шукають саме домогосподарок. і в житті так є: якщо будеш бізнесвумен - сім'я не витримає і розпадеться.

прикро, але бути всюди і все встигати не вдається. тому багатьом приходиться вибирати - робота чи родина.

та я би більше хотіла бути в бізнесі - "крутитися", але під надійним захисним крилом коханого!
KMV
Гість

ПовідомленняНаписане: 14:05 22-01-2008    Тема повідомлення: Жіноча кар"єра Відповісти цитуючи

Цитата:
Моя давнішня мрія - бути домохазяйкою, щоб чоловік гроші приносив.

Напевне одиниці так думають (з підростаючого жіночого покоління). Всі хочуть бути бізнесменами, хоч навіть поняття не мають як це має бути, ні хисту ні задатків немає...

Цитата:
і в житті так є: якщо будеш бізнесвумен - сім'я не витримає і розпадеться.

Тому такі нестійкі шлюби у великих містах (+ до шлюбу не спішать ті жінки, які вибрали будівництво кар'єри)

Цитата:
ти не знаєш, як жіноча кар"єра робиться... Будь задоволена, що тобі цього не прийшлось.

Всім зараз відомо і це активно пропагується - жіноча кар'єра може йти лише через ліжко... Всі зараз в тому переконані і іншого шляху не знають... Сумно...
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 14:07 22-01-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Напевне одиниці так думають (з підростаючого жіночого покоління). Всі хочуть бути бізнесменами, хоч навіть поняття не мають як це має бути, ні хисту ні задатків немає...

як взнати, чи є хист і задатки???
KMV
Гість

ПовідомленняНаписане: 14:44 22-01-2008    Тема повідомлення: Хист Відповісти цитуючи

Цитата:
як взнати, чи є хист і задатки???

Головне, щоби було бажання і сила духу - а здобутки прийдуть самі...
Догори
Мотря
Гість

ПовідомленняНаписане: 15:14 22-01-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От я завжди знала, що хисту нема.
В Австралії, де в бізнесі багато жінок і багато жінок з амбіціями робити кар"єру і мають справді хист, існує проблема материнства.
Хтось їм сказав ( іронія), що дітей можна мати і пізніше, взагалі коли схочеш, і в 40 і після.
І от прийшов час, що біологічний годинник дотікує останні хвилини, а загальновідомо, що після 30 зменшується можливість завагітніти, і тут наші леді вирішують народити дитинку.
Але уви і уви. Тут і "партнери" покидали, поживши разом років по 6-10 не одружуючись. Знайди нового партнера і потрать час завагітніти, а воно не виходить, як хочеться.
Зате малолітки без амбіцій з сімей, де нема традицій працювати навіть продавцем, народжують багато дітей починаючи з 15 років, бо держава платить на дітей гроші, на які живуть такі паршиві батьки.
Babe Ha Ha Ha
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 15:21 22-01-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ось так, думаєш про майбутнє, а лишаєшся біля розбитого корита.

В Україні ніхто з жінок не думає про бізнес. поскоріше би заміж. бо то треба перед подругами показати, що ти комусь потрібна. а робота - навіщо?

парадокс
KMV
Гість

ПовідомленняНаписане: 15:27 22-01-2008    Тема повідомлення: Дибіли Відповісти цитуючи

Цитата:
Зате малолітки без амбіцій з сімей, де нема традицій працювати навіть продавцем, народжують багато дітей починаючи з 15 років, бо держава платить на дітей гроші, на які живуть такі паршиві батьки.

На цю тему є фільм - "ІДІОКРАТІЯ". Там якраз описаний такий процес, коли розумний генофонд втрачається (вироджується), а за рахунок таких "дурних" пар зростає цивілізація дибілів...

І їх все більшає і більшає...
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 15:29 22-01-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

і що робити?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Ваш бізнес Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ви не можете додавати додатки в цьому форумі
Ви не можете викачувати файли в цьому форумі