Жіночий форум
Форум справжньої леді, всі жіночі теми та обговорення
  Жіночий форум
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись 
 Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 

Плаття для вінчання

Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Сімейне життя
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
MarKissA
Гість

ПовідомленняНаписане: 13:58 02-06-2008    Тема повідомлення: Плаття для вінчання Відповісти цитуючи

Хочу спитати: в чому краще вінчатися? яке плаття купувати. дивилася в неті статті, то пропонують весільні. а багато жінок одягають звичайні буденні плаття. а можна щось вечірнє? чи краще біле? а якщо весілля дуже незначне, то що порадите: скромне біле пляття у стилі "рибка" чи що?

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! ПРОШУ ПОРАДИ!
Догори
Наречена
Гість

ПовідомленняНаписане: 17:17 02-06-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Незнаю як у вас, а у нас в Тернополі вінчання напряму звязане з весіллям. Весілля завжди роблять в той день коли вінчання це розписуватись можуть в будь-який день. Вінчання проходить обично досить пишно, тобто нарядно вбрані наречені (молодий в костюмі, молода в гарному весільному платті), гарна святкова церемонія. А на рахунок чи варто вінчатись то мені здається що все таки варто. Штамп в паспорті, особисто для мене, нічого не означає, а от присяга перед Богом для мене має дуже велике значення. А от на рахунок вбрання для вінчання то це на мою думку справа кожного особиста. Хтось себе бачить у білому пишному платті, а комусь подобаються простенькі елегантні костюмчики. Вирішувати кожен повинен сам.
Догори
KMV
Гість

ПовідомленняНаписане: 12:03 09-06-2008    Тема повідомлення: Весілля (м. Івано-Франківськ) Відповісти цитуючи

Цитата:
Весілля завжди роблять в той день коли вінчання

У Івано-Франківську це можливо зробити в тому випадку, якщо все замовляти не менше ніж за півроку наперед, - всі центральні храми і зали розписані на 3-10 місяців....

Хіба вінчатись десь далеко і пиття горілки текож невідомо де проводити....
Догори
Наречена
Гість

ПовідомленняНаписане: 15:05 09-06-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я почала організовувати весілля за 3 місяці. Так із залом, музикантами трохи помучилась в РАЦСі теж були проблеми на той день коли ми хтіли вільного місця не було, але ми це вирішили, розписуватись будем в приватному РАЦСі. А на рахунок церкви то проблем взагалі не було! Ми вирішили вінчатись в маленькій церкві біля мого дому, тим паче що мій коханий там дяк і дерегент хору.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Сімейне життя Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ви не можете додавати додатки в цьому форумі
Ви не можете викачувати файли в цьому форумі