Жіночий форум
Форум справжньої леді, всі жіночі теми та обговорення
  Жіночий форум
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись 
 Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 

Життя після весілля
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Сімейне життя
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
MarKissA
Гість

ПовідомленняНаписане: 16:18 23-05-2008    Тема повідомлення: Життя після весілля Відповісти цитуючи

Дівчата, а як ви відноситеся до життя після весілля? ви теж вірите у зміну характерів коханих?
Догори
Наречена
Гість

ПовідомленняНаписане: 22:10 23-05-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не завжди стосунки після весілля змінюються. Знаю багато пар в яких стосунки після весілля ще більше зміцнились і покращились.
Догори
MarKissA
Гість

ПовідомленняНаписане: 22:13 23-05-2008    Тема повідомлення: Зміна відносин Відповісти цитуючи

дуже в те вірю та сподіваюсь. бо бачила зовсім інше у знайомих. суцільне розчарування
Rake
Догори
MarKissA
Гість

ПовідомленняНаписане: 22:18 23-05-2008    Тема повідомлення: Заміжжя Відповісти цитуючи

ну ні люблять один одного. але вже холодні. байдужі, не хочуть чути голос один одного. БІДА, я так не хочу. а як застрахуватись?
Догори
Наречена
Гість

ПовідомленняНаписане: 12:23 24-05-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені здається що в сім"ї найголовніше розуміти один одного. Ділитись усіма переживаннями один з одним. Тоді в сім"ї буде взаєморозуміння.
Мої батьки вже 23 роки у шлюбі, а між ними такі ж почуття як і раніше. Вони щасливі і розуміють один-одного з пів слова. Bravo Lover
Догори
MarKissA
Гість

ПовідомленняНаписане: 15:10 25-05-2008    Тема повідомлення: Щасливі батьки Відповісти цитуючи

супер. хороші стосунки батьків кладуть свій відбиток на стосунки дітей у майбутніх сім'ях. тому вірогідність Вашого щасливого життя з коханим рівна 100%.

Ви щасливці!
Догори
Наречена
Гість

ПовідомленняНаписане: 17:39 25-05-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так ми з коханим дуже щосливі. Багато хто каже що ми навіть дуже зовнішньо схожими стали за час який ми разом.
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 13:29 26-05-2008    Тема повідомлення: Схожість Відповісти цитуючи

щодо схожості. зверніть увагу, що всі дійсно шалено закохані люди дуже і дуже схожі зовнішньо????? психологи доказали цей факт, що так собі люди шукають коханих. ось так. хоча я зі своїм не дуже схожі. але характерами нам дуже добре. тут ми схожі :)))
KMV
Гість

ПовідомленняНаписане: 11:59 09-06-2008    Тема повідомлення: Re: Життя після весілля Відповісти цитуючи

MarKissA написав:
Дівчата, а як ви відноситеся до життя після весілля? ви теж вірите у зміну характерів коханих?

Трагічно звучить, як життя після смерті.... ви вважаєте, що настають такі жахливі зміни, що таке існування і життям не назвеш?
Догори
ira43
Гість форуму
Гість форуму

ПовідомленняНаписане: 13:18 13-11-2009    Тема повідомлення: Re: Життя після весілля Відповісти цитуючи

MarKissA написав:

на рахунок зміни характерів,то таке спостерігається
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
admin
Администратор
Администратор

ПовідомленняНаписане: 01:27 14-11-2009    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

однозначно, все змінюється. і у всіх.
не можу сказати, що у гіршу чи у кращу сторону. це все відносно. щось так, а щось сяк...
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Ljalja
Початківець
Початківець

ПовідомленняНаписане: 02:01 14-11-2009    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

насправді важко постійно перебувати поруч з однією людиною. важко контролювати свої емоції

я намагаюсь повертати романтику чи нотки ніжності якимось смачним обідом, незвичнею вечерею. ну, через шлунок
Догори
ira43
Гість форуму
Гість форуму

ПовідомленняНаписане: 16:12 14-11-2009    Тема повідомлення: Re: Життя після весілля Відповісти цитуючи

MarKissA написав:

Ми з чоловіком живемо тільки 4 місяція.А було вже все :і сварилися і дулися один на одного.Чесно кажучи,інколи жалієш що так скоро вийшла заміж,але що поробиш
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 02:37 15-11-2009    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а ми живемо вже близько 1,5 роки разом. теж все по-трошки пройшли. я навіть деколи теж жаліла. але я дуже емоційна, вибухаю, часто можу подумати і наговорити занадто багато лишнього.

Цитата:
Чесно кажучи,інколи жалієш що так скоро вийшла заміж,але що поробиш

жаліти не варто!!!

навіть коли є сварки.
на рахунок швидкості вискочити заміж: ми одружилися, коли мені було 21 рік (зараз 22). серед подруг, знайомих-одноліток я одна з перших. всі в шоці. як?? чому?? а пожити для себе?? а що тепе спонукало?? бла-бла-бла
а я в свою чергу не розумію - хіба це скоро? кар'єру робити можна, навчатися чомусь новому і розвиватись можна. все йде зараз прекрасно! нічого наче не заважає
mi-3
Своя людина
Своя людина

ПовідомленняНаписане: 01:42 01-03-2010    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Найважче буде тим одруженим парам, якщо хтось із них одружувався не через те, що один без одного не міг жити (були закохані), а тільки переслідував якусь мету, як правило - матеріальну... . Альфонсів вистачає, зрештою і серед дівчат таких не мало. Та в цьому житті потрібно бути готовим платити за все, бо набагато гірше, коли дітям прийдеться розплачуватись за непорядність батьків... Kopilka
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Сімейне життя Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ви не можете додавати додатки в цьому форумі
Ви не можете викачувати файли в цьому форумі