Жіночий форум
Форум справжньої леді, всі жіночі теми та обговорення
  Жіночий форум
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись 
 Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 

Потрібна порада жінки!

Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Життєва психологія
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
inkognito
Гість

ПовідомленняНаписане: 21:13 21-05-2008    Тема повідомлення: Потрібна порада жінки! Відповісти цитуючи

Шановні жінки, милі створіння, прекрасні, та лагідні, любі, жадані!

Мені потрібна жіноча порада, що стосується жіночої психолігії. Я як і кожен чоловік приречений мислити лінійно й позбавлений шансу пердбачити можливі наслідки своїх необережних дій.

Мені подобається жінка, яка на декілька років старша... щоправда їй за тридцять, мені 22. Вона одружена, має дітей та чоловіка. Ранній шлюб, одразу дитина...

Склалось так, що наші стежини раптово переплились... познайомився є з нею ще коли навчався у школі, - коли вона у справах завітала до нас (вона не викладала, хоча за фахом і вчителька), я продемонстрував сміливість та познайомився із нею не випускному, на цьому все і закінчилось.

Минули роки, я подорослішав, змужнів, освоїв багато чого... Доля мене випадково закинула на роботу в одну новоспечену фірму, як стрімко розвивалась. Там я знову її зустрів. Вона виявилась моїм керівником, а її чоловік моїм директором.

У колектив я влився швидко, мене одразу помітили, - молодого, перспективного, з багажом корисного для фірми досвіду. Тут я маю можливість розвиватися і рости професійно... робота не важка хоч і кропітка.

Спілкуємось з нею щодня, невимушено в дружній обстанвці, тож з кожним днем я маю можливість знайомитись з нею ближче. Чомусь, останнім часом всі мої думки стали зосереджені на ній, але не як на досвідченому співробітнику, а як не єдиній жінці в світі... На роботі, важко зосередитись у її присутності, часто приходиться перепитувати по декілька раз, її жести, рухи, запах... Я досить ввічливий та уважний при спілкуванні з іншими працівниками (включаючи і жінок), але з нею мене тягне на більше...

За весь час я помітив, що вона досить часто працює, навіть по вихідним, та вільний від роботи час. Часто стає "не в гуморі" особливо після розмов з чоловіком, мимоволі проскакували нотки образи на чоловіка за те, що "не так зроблено", чи "пропустила важливу деталь"... Але у розмовах по телефону з чоловіком, коли директор від’їджає у відрядження, в її голосі помітне бажання скоріше побачити його.
Так пригадую останнього разу коли він знову повернувся (хоча й раніше запланованого) з ділової поїздки, а вона його чекала, на ранок вона прийшла у прекрасному гуморі, з посмішкою і здавалось що вона щаслива, та через декілька годин вона зізналась, що вдавала і що в поганому гуморі (за чей час її директор в прямому сенсі дістав дорученнями).

Ми в перекрасних відносинах - і з нею, і з її чоловіком... адже я перспективний випускний вищої школи, що має цього літа отримати диплом спеціаліста.

Задється я кохаю її і вона стала найжаданішою для мене, коли я її торкаюсь, відчувається що і вона бажає чогось більшого...
На даний час я не маю дівчини, та забув коли останній раз мав секс... робота, диплом... диплом, робота... і коли на днях до нас завітала приваблива партерка, мене відразу ж підмінили - я почав робити явні помилки, які не помітити просто не можливо! З іншого боку я швидко знайшов з нею спільну мову, хоча так і не запитав її ім’я. Після того як "перспективний партнер фірми" залишила офіс прийшлось пояснити причину, зробивши заклопотанний вигляд та з загадковою посмішкою жінка директора дала мені пораду "Знайди когось... "
"Я вже знайшов",-хотілося промовитись, - "але вона ще...."

Біда в тому що в разі фіаско моє життя перетвориться на жах, директор "лівою" може зруйнувати мою кар’єру, та постаратися, щоб я так і не знайшов роботи в своєму місті; якщо я не правильно розтлумачу ситуацію, що склалась, я можу стати persona non grata для неї, з перспективою знову ж таки бути "розчавленим" директором;
останній варіант завершення - я зможу прикрасити життя чарівної жінки, та зробити все для того щоб вона відчула себе коханою жінкою, нехай з коханцем... нехай на мить, але, я вважаю, що кожна жінка заслуговує на те щоб її оцінили по достоїнству, щоб її дарували ласку та підносили до небес...

Прошу дати пораду, небайдужим.
Догори
Наречена
Гість

ПовідомленняНаписане: 22:16 21-05-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо я правельно зрозуміла то ваша проблема в тому що ви закохались в одружену жінку яка має дитину. Моя вам порада: якщо ви справді її кохаєте то не розбивайте сім"ю. Дайте їй час розібратись у своїх стосунках з чоловіком і якщо вона вирішить піти від нього тільки тоді вам необхідно буде опинитись" в тому місці і той час".
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 22:43 21-05-2008    Тема повідомлення: Старша жінка Відповісти цитуючи

ЛИШІТЬ ТУ ЖІНКУ! Є ДЛЯ ТОГО БАГАТО ПРИЧИН, АЖ ВАЖКО ВСІ ПЕРЕЛІЧИТИ. починаючи від біологічних і до морально-психологічних...
KMV
Гість

ПовідомленняНаписане: 23:08 21-05-2008    Тема повідомлення: Геронтофілія Відповісти цитуючи

Не знаю, як на рахунок почуттів та відчуттів (сучасна медицина це просто називає терміном геронтофілія), але є статистика...

І зауважте чому так багато молодих жінок живуть (при тому довго і без суттєвих проблем) зі старшими мужчинами і майже відсутні пари де все навпаки (як вище пише новий дописувач)? Мабуть щось непавильно у таких ситуаціях. При тому ж часто молодий чоловік з часом змінює свої вподобання...

Що ж буде далі? Чергова зруйнована сім'я, зіпсуті і інші стосунки, надовго вистачить розгрібати попутні проблеми....
Догори
inkognito
Гість

ПовідомленняНаписане: 08:07 22-05-2008    Тема повідомлення: Re: Геронтофілія Відповісти цитуючи

KMV написав:
Не знаю, як на рахунок почуттів та відчуттів (сучасна медицина це просто називає терміном геронтофілія), але є статистика...

І зауважте чому так багато молодих жінок живуть (при тому довго і без суттєвих проблем) зі старшими мужчинами і майже відсутні пари де все навпаки (як вище пише новий дописувач)? Мабуть щось непавильно у таких ситуаціях. При тому ж часто молодий чоловік з часом змінює свої вподобання...

Що ж буде далі? Чергова зруйнована сім'я, зіпсуті і інші стосунки, надовго вистачить розгрібати попутні проблеми....

жалко пацана..... (це я про статтю).

слово геронтофілія походить від двох латинських geranto (старрий) i fil (любов, дружба), і в першу черку стосується тих, хто "зациклений" бабусях і дідусях... та що я розказую читайте ось [url=http://ru.wikipedia.org/wiki/Герантофилия]тут[/url]).

я ж, молодий чоловік, який мав щастя перебувати у стосунках (і в серйозних) з дівчатими приблизно мого віку, хоча мені завжди подобались старші жінки.

Щодо ситуації яка склалась, відразу скажу, що вік у якому перебуває жінка про яку я говорю - найпрекрасніший, так як в цьому віці жінка повністю розківітає і повністю сформована як особистість.

Що стосуєтсья теми, яку я створив... все-таки ви всі праві - ці відносини якщо і будуть, то ні дочого доброго не приведуть (зруйнована сім’я та багато чого іншого... )

не можу зрозуміти лиш одного - ви жінки постійно скаржитеся на те, що в вашому житті не вистачає романтики, гострих відчуттів, а зараз всі в один голос... не будем про печальне!

Отже виходячи з.... дуже офіційно.

Я зробив висновок:

- час допоможе розставити все по своїм місцям, не варто форсувати події;
- випадковий секс допоможе "прояснити розум", якщо і після цього в мені нічого зміниться, прийдеться розмірковувати про наступний план дій; ( - від себе)
- щодо сексу - наш діловия партнер хоч і жінка не в моєму стилі, але думаю допоможе розтавити всі точки над "і".

PS: незважаючи на все сказане все ж буду радий почувати ваші поради, любі, прекрасні жінки.
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 11:56 22-05-2008    Тема повідомлення: Секс Відповісти цитуючи

Старшим жінкам не до лиця випадковий секс. хіба вона хвора на всю голову. а до чого тут гострі відчуття і романтика? це фігня. це адреналін, який б'є в крові в перехідному віці і десь у 20 років. ВСЕ!!! з віком та з життєвими проблемами настають інші потреби. І НЕ ТРЕБА ТАК ПИСАТИ!

з сотаннього Вашого повідомлення, ІНКОГНІТО, я відчула зовсім інше відношення до Вас. цю тему Ви створили, аби в чомусь переконатися. але далеко не в почуттях до тої дінки. ви не здатні любити. це просто потяг. випадковий секс? найдіть дівчинку легкої поведінки та зверніться до психолога. візьміть не один, а декілька сеансів. а судячи з ваших слів - вам ще жінки потрібни для роботи...

хочеться ще багато писати, але...
inkognito
Гість

ПовідомленняНаписане: 20:38 22-05-2008    Тема повідомлення: Re: Секс Відповісти цитуючи

Lahmaturik написав:
Старшим жінкам не до лиця випадковий секс. хіба вона хвора на всю голову. а до чого тут гострі відчуття і романтика? це фігня. це адреналін, який б'є в крові в перехідному віці і десь у 20 років. ВСЕ!!! з віком та з життєвими проблемами настають інші потреби. І НЕ ТРЕБА ТАК ПИСАТИ!

з сотаннього Вашого повідомлення, ІНКОГНІТО, я відчула зовсім інше відношення до Вас. цю тему Ви створили, аби в чомусь переконатися. але далеко не в почуттях до тої дінки. ви не здатні любити. це просто потяг. випадковий секс? найдіть дівчинку легкої поведінки та зверніться до психолога. візьміть не один, а декілька сеансів. а судячи з ваших слів - вам ще жінки потрібни для роботи...

хочеться ще багато писати, але...

можливо я не чітко висловився... а можливо мої слова не так зрозуміли... я не буду сперечатися, бо не бачу в цьому абсолютно ніякого сенсу. Я просто хочу розібратися в собі і в своїх почуттях... чоловічий організм побудований так... годі!
я зробив свій вибір і зараз не до вагань. Ні, я не ринусь ламати чужу сім’ю, не буду навязувати відносини, які її обтяжуть (тут я з вами повністю згоден їй проблем достатньо і без мене.)

"ви не здатні любити. " - не виключено. Ні одна істота не застрахована від помилок, але кара за ці помилки дуже і дуже суворова. Той хто хоч раз кохав, знає як боляче розлучатись/втрачати кохану людину. Я також відчував біль, можливо і я кохав?

"зверніться до психолога" - цікава порада, я обов’язково прислухаюсь, можливо й скористаюсь.

А щодо "випадкового сексу", ви дуже помиляєтесь, мені дуже важко знайти споріднену душу, а без почуттів я взагалі не можу мати сексуальні відносини.(*) Мені нічого приховувати, та нізачим брехати, - я ж анонім, ви не знаєте як мене звати, і звідки я. А можливо я працюю у вашій фірмі, чи ми живемо у сусідніх квартирах? Ви ніколи не побачите мого лиця і я ніколи не привітаюсь з вами в "живу", хоча невиключено, що я посміхнусь вам та відкрию двері, чи подам руку, коли ви будете виходити з громадського транспорту.
Я також із плоті та крові як і ви але, далеко не секс керує моїм життям та моїми вчинками, мені дуже прикро, що ви могли так подумати, але це далеко не так.
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 23:32 22-05-2008    Тема повідомлення: Почуття Відповісти цитуючи

Прекрасна відповідь. я своїм попереднім повідомленням просто спровокувала агресію, аби Ви показалися можливо якось інакше. але Ви відстояли себе. молодець.

А Ви не хочете познайомитися з дівчиною Вашого віку, з якою зможете створити міцну родину на все життя, народити повноцінних дітей, жити та працювати для неї і КОХАТИ без розчарувань. і совість буде чиста, бо не зламали і не розлучили родини інших людей.

Щодо психолога. Якщо Ви пишите в цей форум - Ви підсвідомо заліковуєте моральні травми та отримуєте психологічну розрядку. І в цьому є велика перевага. як ви пишите, вас ніхто не знає. тим більше. пишіть все і тими словами, як вважаєте за краще. використовуйте. адже виливання душі на папері чи в форумі тотожне висловлюванню думки спеціалісту. Ви ще ховсім молоді (мені 21 рік). думайте головою, а не серцем - це не я пишу. це життя так змушує...
Відьмочка
Гість

ПовідомленняНаписане: 10:50 23-05-2008    Тема повідомлення: Гірка правда Відповісти цитуючи

Я згідна цілком з Лахматурик. А ви любите сайти знайомств?
Догори
MarKissA
Гість

ПовідомленняНаписане: 16:22 23-05-2008    Тема повідомлення: Злі чоловіки Відповісти цитуючи

всі чоловіки люблять багато жінок. і часто міняють партнерок. А що вам заважає порозважатись? спочатку з дівчатами різними. якщо ви відчуєте сексуальне полегшення - думайте, чи ще хочете бути з тією жінкою. якщо так - це справжні сильні почуття
Догори
inkognito
Гість

ПовідомленняНаписане: 21:23 25-05-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

MarKissA - розумна порада, дякую.

Відьмочка - раніше часто заходив, зараз уникаю - спілкування в реалі набагато приємніше - є можливість не тільки обмінюватись словами, емоціями, але й відчувати більш чітко емоційний стан співрозмовниці, уловлювати різного роду флюїди, вловити найменшу зміну настрою (хоча причину дуже і дуже важко передбачити - я сказав би неможливо!), і т.д.

Lahmaturik, у вас це майже вдалось :) Зізнаюсь, що я противник агресії і надаю перевагу мирому вирішенню конфліктів.

"познайомитися з дівчиною Вашого віку" - хочу, і познайомитись і завести серйозні стосунки (мені здається, що я уже готовий створити сім’ю морально, хоч матеріально можу забезпечити лише себе). Я знайомий з багатьма дівчатими (і свого, і меншого, і старшого віку), але часто я розчаровувався у легковажності, недалекоглядкості та "обмеженості". Звісно не всі такі! але чомусь...

"думайте головою, а не серцем - це не я пишу. це життя так змушує..." - аксіома сучасного світу...

PS: я вирішив що найкращий варіант розвитку подій у даному випадку буде, якщо ми з нею будемо не більше ніж друзі. Останнім часом я доповнив свою картину цієї жінки і виявив, що вона дуже кохає свого чоловіка, вірна йому, чудова мати, старанна господарка, скоріше всього гаряча і чутлива у ліжку, сексуально задоволена (підтверджувати чи спростовувати останні слова не можу і не хочу). Але як і іншим одруженим, їй не вистачає ласки і ніжності, а ще усі її старання належно не оцінюють їй дорогі та небайдужі люди.

Щодо себе, якщо кому цікаво - я блискуче відбув попередній захист диплому, моя робота оцінена як зразковий екземпляр, хоч і є ще над чим працювати.

В даний момент я шукаю зустрічі з однією чарівною і розумною дівчиною. Ми перебували в дружніх відносинах, але через деякі "але" на той час, ці стосунки так і злишились дружбою. Можливо у нас все ще попереду.

Хочу подякувати усім найпрекраснішим, милим та коханим жінкам, які брали участь в обговоренні цієї теми. Дякую за щиру розмову.
Догори
inkognito
Гість

ПовідомленняНаписане: 21:31 25-05-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

MarKissA - розумна порада, дякую.

Відьмочка - раніше часто заходив, зараз уникаю - спілкування в реалі набагато приємніше - є можливість не тільки обмінюватись словами, емоціями, але й відчувати більш чітко емоційний стан співрозмовниці, уловлювати різного роду флюїди, вловити найменшу зміну настрою (хоча причину дуже і дуже важко передбачити - я сказав би неможливо!), і т.д.

Lahmaturik, у вас це майже вдалось :) Зізнаюсь, що я противник агресії і надаю перевагу мирому вирішенню конфліктів.

"познайомитися з дівчиною Вашого віку" - хочу, і познайомитись і завести серйозні стосунки (мені здається, що я уже готовий створити сім’ю морально, хоч матеріально можу забезпечити лише себе). Я знайомий з багатьма дівчатими (і свого, і меншого, і старшого віку), але часто я розчаровувався у легковажності, недалекоглядкості та "обмеженості". Звісно не всі такі! але чомусь...

"думайте головою, а не серцем - це не я пишу. це життя так змушує..." - аксіома сучасного світу...

PS: я вирішив що найкращий варіант розвитку подій у даному випадку буде, якщо ми з нею будемо не більше ніж друзі. Останнім часом я доповнив свою картину цієї жінки і виявив, що вона дуже кохає свого чоловіка, вірна йому, чудова мати, старанна господарка, скоріше всього гаряча і чутлива у ліжку, сексуально задоволена (підтверджувати чи спростовувати останні слова не можу і не хочу). Але як і іншим одруженим, їй не вистачає ласки і ніжності, а ще усі її старання належно не оцінюють їй дорогі та небайдужі люди.

Щодо себе, якщо кому цікаво - я блискуче відбув попередній захист диплому, моя робота оцінена як зразковий екземпляр, хоч і є ще над чим працювати.

В даний момент я шукаю зустрічі з однією чарівною і розумною дівчиною. Ми перебували в дружніх відносинах, але через деякі "але" на той час, ці стосунки так і злишились дружбою. Можливо у нас все ще попереду.

Хочу подякувати усім найпрекраснішим, милим та коханим жінкам, які брали участь в обговоренні цієї теми. Дякую за щиру розмову.
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 13:26 26-05-2008    Тема повідомлення: Lahmaturik Відповісти цитуючи

Взаємно ДЯКУЮ. дуже приємно, що є ще чоловіки, що вміють розуміти і щиро любити. ось бачите, ви і самі вирішили, точніше, прийняли розумне рішення. а щодо дівчат - ЦІЛКОМ ЗГІДНА!!! хоч я сама представниця жіночої статі, однак бачу сучасний світ і стає боляче. на жаль, молодь живе сьогоднішнім днем і часто не думає про майбутнє. легковажність і недалекоглядність дівчат сильно б'є по життю в майбутньому. а я задумуюсь. адже хочу мати хорошу сім'ю, розумних та дітей. але ж інші про це не думають. а точніше - думати мало. для цього треба дуже багато чого робити. а яка нормальна поважаюча себе жінка буде "гуляти". тому ретельно відбирайте дівчат. і будьте уважні. намагайтеся створити навмисно критичні ситуації, аби побачити справжній характер. скажу як близькому другу - жінки брехливі і прекрасні акторки. не робіть їм багато компліментів і не бавте нічим зайвим.

Ваш, я переконана, хороший характер та ясний розум заслуговують на дівчину з такими ж якостями.

БАЖАЮ УСПІХУ!!!!!

дякую, що показали чоловіків у кращому світлі. Для Вас, кохані, ми і живем...
KMV
Гість

ПовідомленняНаписане: 12:00 09-06-2008    Тема повідомлення: Розумні дівчата - супер! Відповісти цитуючи

Цитата:

Терміново цурюк ту розумну дівчину до себе!
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Життєва психологія Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ви не можете додавати додатки в цьому форумі
Ви не можете викачувати файли в цьому форумі