Жіночий форум
Форум справжньої леді, всі жіночі теми та обговорення
  Жіночий форум
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись 
 Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 

Підготовка до весілля

Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Сімейне життя
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Наречена
Гість

ПовідомленняНаписане: 21:23 21-05-2008    Тема повідомлення: Підготовка до весілля Відповісти цитуючи

Я пропоную тут говорити про весілля Style
Догори
Наречена
Гість

ПовідомленняНаписане: 21:57 21-05-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Весілля в нас на 75 чол. Ми підрахували що на весілля в нас піде приблизно 20-23 тис.грн. І це завдяки тому що нам повезло з рестораном для проведення. В середньому в нас по місту весільний банкет обходиться 150-170 грн/чол. А ми найшли за 90 грн/чол. (спиртне і солодке треба купляти окремо) хоча кухня дуже смачна і страви і порції такі самі я і у всіх решта.
А на рахунок великих весіль то я категорично проти! Я вважаю що це просто дарма викинуті гроші бо ще ні одне весілля не вернулося в грошах. Як на мене ідеальне весілля це чоловік 35-40 тільки самі блищі родичі та друзі які щиро порадіють за тебе, а не 300 - 350 чоловік яких ти бачиш перший раз і які просто прийшли напитись і наїстись (а після цього своїм п"яним дебошом спортити тобі весілля!).
Догори
Ljalja
Гість

ПовідомленняНаписане: 22:15 21-05-2008    Тема повідомлення: весілля українське Відповісти цитуючи

Розумно. А ми довго думали. Якось грошей не так багато. А ще до того ж зараз переїжджаємо на нову квартиру, де треба вкласти декілька тисяч дол. лише на ремонт. і це при тому, що величезні витрати до цього часу вже понесені. а меблі закупити ( з моїм смаком будь-що не купиш), красиві штори, техніку треба. а дітей ще ближчим часом не треба, бо забагато витрат на один момент буде. ось так.

тому ми певно посидимо сім'ями в ресторані і все. шкода, бо не буде великого торжества. АЛЕ, кошти (відкладені через відсутність цього ж торжества) вкладемо в квартиру і розвиток бізнесу...
Догори
Наречена
Гість

ПовідомленняНаписане: 22:22 21-05-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ljalja Моя вам порада зробіть хоч невелике весілля, а то потім буду шкода і обідно що нема чого згадати!
Догори
KMV
Гість

ПовідомленняНаписане: 23:15 21-05-2008    Тема повідомлення: Життя молодят Відповісти цитуючи

Наречена написав:
Ljalja Моя вам порада зробіть хоч невелике весілля, а то потім буду шкода і обідно що нема чого згадати!

А що основне - щоби було що романтичного згадати (ще не бачив весіль де не було б якихось проблем + зіпсутий настрій молодят), чи щоби все решту склалось у житті у молодят добре?
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 11:45 22-05-2008    Тема повідомлення: Відміна весілля Відповісти цитуючи

Кінець речення звучить інтригуюче та логічніше Bounce
Наречена
Гість

ПовідомленняНаписане: 14:41 22-05-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

KMV написав:
Наречена написав:

А що основне - щоби було що романтичного згадати (ще не бачив весіль де не було б якихось проблем + зіпсутий настрій молодят), чи щоби все решту склалось у житті у молодят добре?

І те і інше головне! Я бачила весілля на яких все проходило просто суперово і гладко, без ніякого спорченого настрою молодят. Рецепт такого весілля такий: Головне продумати кожен крок перебігу весілля, щоб було зі всіма про все договорено. А ще головне щоб не було великої кількості людей, тільки найближчі і найрідніші які розуміють що цей празник для вас найголовніший в житті! Тоді все буде просто СУПЕР!!! Style
Догори
Ljalja
Гість

ПовідомленняНаписане: 15:12 22-05-2008    Тема повідомлення: відкладення весілля Відповісти цитуючи

дякую щиро за пораду!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Winter
Догори
KMV
Гість

ПовідомленняНаписане: 12:09 09-06-2008    Тема повідомлення: Скандали на весіллі Відповісти цитуючи

Наречена написав:
KMV написав:
Наречена написав:

І те і інше головне! Я бачила весілля на яких все проходило просто суперово і гладко, без ніякого спорченого настрою молодят. Рецепт такого весілля такий: Головне продумати кожен крок перебігу весілля, щоб було зі всіма про все договорено. А ще головне щоб не було великої кількості людей, тільки найближчі і найрідніші які розуміють що цей празник для вас найголовніший в житті! Тоді все буде просто СУПЕР!!! Style

На жаль знаходиться якась скотина і настрій попсувати може... І ніякі продумані міроприємства не допоможуть...

Просто у нас люди не можуть витримати того, що у когось все добре, колишні найкращіф подружки зі злості почнуть психувати, кавалери буянити і т. д.

Шанс щось виправити - близький до нуля... Але то життя...
Догори
ira43
Гість форуму
Гість форуму

ПовідомленняНаписане: 18:37 15-11-2009    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наречена написав:
Весілля в нас на 75 чол. Ми підрахували що на весілля в нас піде приблизно 20-23 тис.грн. І це завдяки тому що нам повезло з рестораном для проведення. В середньому в нас по місту весільний банкет обходиться 150-170 грн/чол. А ми найшли за 90 грн/чол. (спиртне і солодке треба купляти окремо) хоча кухня дуже смачна і страви і порції такі самі я і у всіх решта.
А на рахунок великих весіль то я категорично проти! Я вважаю що це просто дарма викинуті гроші бо ще ні одне весілля не вернулося в грошах. Як на мене ідеальне весілля це чоловік 35-40 тільки самі блищі родичі та друзі які щиро порадіють за тебе, а не 300 - 350 чоловік яких ти бачиш перший раз і які просто прийшли напитись і наїстись (а після цього своїм п"яним дебошом спортити тобі весілля!).

Підготовка до весілля дуже втомлює,ходиш,бігаєш,шукаєш щоб все було найкраще.в останні дні взагалі не могла спати,переживала що і як буде,чи всім сподобається плаття,боялась щось не забути.Зранку починається паніка.нерви.І все здається чудово:розписка,шлюб,фотографування і сам банкет.Але всьому приходить кінець,всі розходяться і тоді стає так сумно що все так швидко пройшло.Головне що в нас є відео і півтори тисячі фоток.Тепер сидиш,передивляєшся і не віриш що це все було.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 14:53 17-11-2009    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

сумно... але мені здається, що весілля мається подобатися в першу чергу самій парі, а не гостям,адже це їхнє свято. а гостям все це по барабану: і плаття, і тд., головне - чи смачна кухня :)
ото місяць назад були на ДУЖЕ розкішному весіллі, все просто ідеально. величазні витрати. просто капец!
ото загальна атмосфера невесела, навіть молода ревіла за столом. хтось обідив. ото вони теж все робили для гостей. а для себе - трохи менше
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 14:53 17-11-2009    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

сумно... але мені здається, що весілля мається подобатися в першу чергу самій парі, а не гостям,адже це їхнє свято. а гостям все це по барабану: і плаття, і тд., головне - чи смачна кухня :)
ото місяць назад були на ДУЖЕ розкішному весіллі, все просто ідеально. величазні витрати. просто капец!
ото загальна атмосфера невесела, навіть молода ревіла за столом. хтось обідив. ото вони теж все робили для гостей. а для себе - трохи менше
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Сімейне життя Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ви не можете додавати додатки в цьому форумі
Ви не можете викачувати файли в цьому форумі