Жіночий форум
Форум справжньої леді, всі жіночі теми та обговорення
  Жіночий форум
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись 
 Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 

Нігті
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Салон краси
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
MarKissA
Гість

ПовідомленняНаписане: 16:46 23-05-2008    Тема повідомлення: Нігті Відповісти цитуючи

хочу спитати. у мене домашня робота дуже нищить нігті. як бути? що ви порадите? лак довше одного дня не тримається. нігті ламаються... і це не через кухню чи прання. просто такий маю вид діяльності...

дякую.
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 16:48 23-05-2008    Тема повідомлення: Краса нігтів Відповісти цитуючи

якщо така робота незмінна, то краще носити короткі нігті, покриті прозорим лаком. і дуже добре доглядати кремами
MarKissA
Гість

ПовідомленняНаписане: 16:49 23-05-2008    Тема повідомлення: Нарощені нігті Відповісти цитуючи

ну я це все знаю. дякую. але я не люблю такі. і мені не пасують. а чи практичні нарощені нігті????
Догори
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 16:51 23-05-2008    Тема повідомлення: Гелеві нігті Відповісти цитуючи

на жаль, не знаю, бо не робила :)))
MarKissA
Гість

ПовідомленняНаписане: 16:52 23-05-2008    Тема повідомлення: Акрилові нігті Відповісти цитуючи

можна спитати у косметолога в салоні. але справжню пораду ніхто не дасть. всім треба гроші. скажуть, що практичні, аби я тільки їх зробила
Догори
Афродита
Гість

ПовідомленняНаписане: 17:35 25-05-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Думки щодо практичності діляться на за і проти. Одні роблять нігті і після цього знаходяться на 7 небі від щастя - вони не уявляють як жили всі роки без таких нігтів, інші ж плюються на них і кажуть що то була найбільша помилка їх життя (іноді бувають випадки коли нарощені нігті відшаровуються від нігтьової пластини) - але це дуже індивідуально. Можу сказати одне щоб дізнатися чи підійдуть саме вам такі нігті потрібно спробувати, але не робіть їх дуже довгими так буде важко звикнути до них і ще одне знайдіть хорошого майстра (інколи майстри манікюру дуже сильно спилюють нігтьову пластину - це викликає больові відчуття).
Догори
MarKissA
Гість

ПовідомленняНаписане: 13:55 02-06-2008    Тема повідомлення: Нігті під час ремонту Відповісти цитуючи

Зараз взагалі завал. переїжджаю, ремонти. НІГТІ ЖАХЛИВІ!!!! нічого не допомагає. ЖАХ. ото зарза годі мріяти про повернення до нормального стану. ех...
Догори
Milka
Гість форуму
Гість форуму

ПовідомленняНаписане: 12:47 10-06-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В мене нарощені акрилові нігті. Ходжу з ними вже другий місяць, роблю все, причому в мене маленька дитина. Якщо нарощувати то не потрібно робити надто довгі, бо вони і так відростуть, а до коротших легше привикнути.Можна також не нарощувати, а покрити свої акрилом щоб не ламалися. Я за нарощування!
Гість форуму
Гість форуму

ПовідомленняНаписане: 12:56 10-06-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В мене нарощені акрилові нігті. Ходжу з ними вже другий місяць, роблю все, причому в мене маленька дитина. Якщо нарощувати то не потрібно робити надто довгі, бо вони і так відростуть, а до коротших легше привикнути.Можна також не нарощувати, а покрити свої акрилом щоб не ламалися. Я за нарощування!
Гість

ПовідомленняНаписане: 16:46 10-06-2008    Тема повідомлення: Довгі нігті та діти Відповісти цитуючи

Класно. щоб щось писати, треба попробувати на собі. а я зовсім не розумію: як Ви справляєтеся з довгими нігтями і дитиною? це ж не можна? чи не так?
Догори
Milka
Гість форуму
Гість форуму

ПовідомленняНаписане: 14:32 11-06-2008    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Відьмочко, дитина не така вже й маленька , синочку 1,9р. , і нігті мені зовсім не заважають. Manicure
Администратор
Администратор

ПовідомленняНаписане: 16:21 24-10-2009    Тема повідомлення: Нігті КУХНЯ Відповісти цитуючи

Milka написав:
Відьмочко, дитина не така вже й маленька , синочку 1,9р. , і нігті мені зовсім не заважають. Manicure

А як на кухні?
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 00:39 25-10-2009    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По-перше, вітаю всіх улюблених користувачів ЖІНОЧОГО ФОРУМУ!!!! Тривалий час форум не працював, але ми все побороли!!!!!!!!!!!

Хочу доповнити цю тему. Справді, досить зручні для мене нігті невеликої довжини. І світлі кольори лаку. Десь місяць назад знайшла свій стиль. і досить довольна. тому думаю, що з нігтями треба трохи поекспериментувати. і я зовсім не зважаю на моду на певну форму, кольора, ... просто керуюсь станом душі... :))))))

я щаслива.... :)
ira43
Гість форуму
Гість форуму

ПовідомленняНаписане: 21:52 20-11-2009    Тема повідомлення: Re: Нігті Відповісти цитуючи

MarKissA написав:
хочу спитати. у мене домашня робота дуже нищить нігті. як бути? що ви порадите? лак довше одного дня не тримається. нігті ламаються... і це не через кухню чи прання. просто такий маю вид діяльності...

дякую.

В мене така сама проблема.Моя братова працює манікюрницею і порадила мені завжди протирати нігті і і під ними скибкою лимона,можна навіть намазати цілу долоню.А для кращого росту нігтів і зміцнення найкраще використовувати УМНУ ЕМАЛЬ(Зміцнювач нігтів).Мені допомагає,спробуй і ти Manicure
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Diva
Початківець
Початківець

ПовідомленняНаписане: 20:17 06-12-2009    Тема повідомлення: догляд за нігтями Відповісти цитуючи

Так, це добра порада!

При ламкості нігтів корисні ванни з теплої рослинної олії, в яку додано декілька крапель вітаміну А і лимонного соку. Робити їх треба 1-2 рази в тиждень. Також допомагають ванни з рослинної олії і яблучного оцту, змішаних в рівних долях.
Зміцнюючу дію на нігті надають ванни з підігрітого оливкового масла, в яке додано декілька крапель соку лимона.
Корисно втирати в нігтьову пластину столовий оцет, лимонний сік, сік журавлини, чорної і червоної смородини.
Добре укріплює нігті компреси наступного складу - 70г води, 5г квасцов, 25г гліцерину. Компреси застосовувати в течії 10-15 днів щоденно, через місяць можна повторити.
Для зміцнення нігтів, що шаруються, дуже корисні сольові ванни. Для ванн використовувати морську або океанічну сіль, але без ароматичних і фарбувальних добавок. У теплій воді розчинити чайну ложку солі, і тримати руки 20 хвилин. Процедура проводиться 10-15 днів підряд, через місяць можна повторити. Для профілактики вистачає 1 разу в тиждень.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Салон краси Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ви не можете додавати додатки в цьому форумі
Ви можете викачувати файли в цьому форумі