Жіночий форум
Форум справжньої леді, всі жіночі теми та обговорення
  Жіночий форум
 Допомога   Пошук   Список учасників   Групи   Зареєструватись 
 Профіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення   Вхід 

Косметолог

Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Салон краси
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
malinca
Початківець
Початківець

ПовідомленняНаписане: 11:52 21-12-2009    Тема повідомлення: Косметолог Відповісти цитуючи

Привіт всім! Прошу допомогти з вибором косметолога в Івано-Франківську. В мене проблемна шкіра і хотілося б довести її до ладу, може підкажете салон краси і косметолога в якому ви впевнені і зможете порекомендувати. Дякую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
admin
Администратор
Администратор

ПовідомленняНаписане: 13:41 21-12-2009    Тема повідомлення: Re: Ксометолог Відповісти цитуючи

malinca написав:
Привіт всім! Прошу допомогти з вибором косметолога в Івано-Франківську. В мене проблемна шкіра і хотілося б довести її до ладу, може підкажете салон краси і косметолога в якому ви впевнені і зможете порекомендувати. Дякую.

як побачила це повідомлення, дуже втішилася!!!!
очу розказати для мене приємну історію :)

У мене дуже гарна від природи шкіра обличчя. чиста, нежирна і не суха, прищів як наслідок, ніколи не буває. всі завжди мені заздрили (дівчата). але так завжди є, що навіть коли все добре, ми шукаю проблем на свою ...
ото я надивилася реклами і купила засіб Клін енд Клір для глибокої чистки обличчя. не те що засіб поганий. просто у мене почалася дика алергія. я боялася показуватися на люди. і з кожним днем почервоніння і прищі не зникали. все було стабільно. ще й чухалося :(((
за наявності хороших знайомих медиків, шукали кращого косметолога. так, через контакти, мені порекомендували салон краси "Сьоме небо"

Сьоме небо. Салон краси
вул. Січових Стрільців 10
тел. 75-11-58

Це не реклама салону. Це просто щирий відгук про якісну роботу фахівців. Мені дуже допомогли і дали гарні поради. При цьому ( я була щокована) не захотіли взяти гроші. Невже таке буває. Ось більше 1 року я слідую їхнім порадам у себе вдома :) результат блискучий. і немає проблем.

Ось тому я від свого імені можу порекомендувати цей салон. Шукати в ньому саму власницю. Не пригадую, як її звати. Працівники Тобі її покличуть. Власниця і працює там косметологом.
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
malinca
Початківець
Початківець

ПовідомленняНаписане: 14:08 21-12-2009    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Супер - дякую Bounce Якраз приглядала цей салон але хотіла почути відгуки. Як тільки туди сходжу напишу свої враження
Догори
admin
Администратор
Администратор

ПовідомленняНаписане: 14:31 21-12-2009    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Успіху!!!! Style
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
malinca
Початківець
Початківець

ПовідомленняНаписане: 14:17 22-12-2009    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А що більше з нашого міста ніхто не ходить до косметологів?
Догори
malinca
Початківець
Початківець

ПовідомленняНаписане: 11:09 25-12-2009    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Була в салоні Сьоме небо, власниці косметолога там немає Warrior Але є три косметолога які в них працюють, дві жінки більше практикують уколи ботоксом, а чоловік чистка обличчя, яка коштує в них 170грн. Так що я вирішила туди не йти - не уявляю собі чоловіка-косметолога (це моя думка)
Догори
admin
Администратор
Администратор

ПовідомленняНаписане: 11:56 23-02-2010    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а я не уявляю чоловіка-гінеколога :). ось так.
дорого. зате думаю, що більш ефективно. принаймні це робить спеціаліст, а не сама собі людина, яка надивилась реклами. Зараз всі хочуть заробити, всюди ціни високі. навіть не знаю що розумне порадити...
Lahmaturik
V.I.P.
V.I.P.

ПовідомленняНаписане: 23:56 26-02-2010    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

в житті все пізнається з досвідом. Я раджу піти на перший сеанс, заплатити ту суму. Зате результат може приємно здивувати. і гроші не гратимуть ролі. І себе треба любити :)

Найбільше себе :)))

І раджу не прислухатися до реклами щодо засобів по догляду за буд-чимось.

P.S. Я завжди пишу щиро і відверто :) !
Ljalja
Початківець
Початківець

ПовідомленняНаписане: 14:50 28-02-2010    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та в інтернеті є так багато різних статтей. просто треба пошукати. і маски, і поради ...
Догори
KMV
Гість

ПовідомленняНаписане: 23:36 02-03-2010    Тема повідомлення: Косметолог для жінок Відповісти цитуючи

Семе дивне - жінки шукають причину для того щоби витратити лишні гроші на те, що їм абсолютно їм не потібне - на косметику і т.п. - навіть якщо їхня шкіра ідеальна.. Суджу це по своїй дружині...
Догори
Sugarbaby
Митець
Митець

ПовідомленняНаписане: 23:16 03-03-2010    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Семе дивне - жінки шукають причину для того щоби витратити лишні гроші на те, що їм абсолютно їм не потібне - на косметику і т.п. - навіть якщо їхня шкіра ідеальна.. Суджу це по своїй дружині...

це вплив реклами. а також бажання вилізти зі шкіри аби бути ще кращою. думаю, сама вона теж вважає шкіру гарною. але надлишок інформації робить своє
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Жіночий форум -> Салон краси Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Ви не можете додавати додатки в цьому форумі
Ви можете викачувати файли в цьому форумі