Вітаю Вас Гість | RSS | Внести до закладок | Зробити стартовою
Прикарпатська ЛЕДІ
Головна Реєстрація Про нас Мапа сайту
Жіночі теми

Кулінарія

Коментованні статті
• Щоб персик плодоносив, крону формують під кущ
• "КАМАСУТРА" РЕКОМЕНДУЄ: ЗАБУДЬТЕ ПРО ПОЗИ
• Відпочинок в Болгарії
• "Мікропарник" з пластикової пляшки
• Гладке тіло – без проблем
• Язик по-французьки
• Про фітнес: все і для всіх
• Для чого жінкам чоловіки?
• Узори для гачкування
• Бугенвіллія

Категорії форуму


Украинская Баннерная Сеть





Допомога при народженні та по догляду за дитиною
13 липня 2007

Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами.
1. Листок тимчасової непрацездатності, виданий лікувально-профілактичним закладом А також довідка:
а) з основного місця служби, навчання, про те, що жінка служить,навчається;
б) ліквідаційної комісії, про те, що жінка звільнена по ліквідації;
в) державної служби зайнятості, про те, що жінка зареєстрована в ДСЗ, як безробітна;
г) довідка ЖЕКу, що жінка не працює.

Одноразова допомога при народженні дитини.
1. Заява, паспорт, ідентифікаційний номер, ощадна книжка.
2. Копія свідоцтва про народження дитини.
3. Копії трудових книжок обох батьків.
4. Довідка з місця служби (навчання).
5. Довідка про склад сім'ї батьків, про те що не працюють.

Допомога при народженні та по догляду за дитиною


Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років.
Призначається з дня звернення.
1. Заява матері, паспорт, ідентифікаційний номер, ощадна книжка.
2. Виписка з наказу за місцем служби про надання відпустки.
3. Копія свідоцтва про народження дитини.
4. Довідка з місця проживання заявника про те, що з ним проживає дитина.
5. Копія трудової книжки матері.
6. Довідка з місця навчання - для осіб, які навчаються.
7. Непрацюючі особи подають довідку ДПА, про те, що не займаються підприємницькою діяльністю, а також довідку з
державного центру зайнятості, про те, що не перебувають на обліку.У разі перебування на обліку в ДЦЗ - довідку, про те, що виплатадопомоги по безробіттю не проводиться, а також довідку з місця проживання, про те, що заявник не працює, видана ЖЕКом.

Розмір допомоги при народженні дитини у 2007 році залишається майже без змін (у порівнянні з 2006 роком). Єдиною суттєвою зміною є те, що фінансування цієї допомоги (та й допомоги по догляду за дитиною) вже здійснюватиме не Фонд соцстраху. Це помітно навіть по тому, на скільки зменшено ставку внеску до цього Фонду.

Так, відповідно до ст. 56 Державного бюджету - 2007 допомога при народженні дитини та по догляду за нею до досягнення трирічного віку здійснюватиметься за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у таких розмірах:

1) допомога при народженні дитини — у розмірі 8500 грн. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні дитини в сумі 3400 грн, решта — протягом наступних 12 місяців рівними частинами у порядку, встановленому КМУ в Постанові №315. Як бачимо, порядок і сума виплати залишилися ті самі, тільки вже не з коштів Фонду соцстраху, а з державного бюджету;

2) допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку — у розмірі, не меншому від 23% прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, для застрахованих осіб (не менше 120,75 грн), у порядку, встановленому КМУ. Зауважимо, що такого порядку поки що немає1. А отже, невідомо, в якій сумі виплачуватимуть допомогу по догляду за дитиною. Мінпраці дуже вчасно затвердило Наказ від 06.12.2006 р. №453 «Про передачу функцій призначення та виплати допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку застрахованим особам від страхувальників та робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та його відділень органам праці та соціального захисту населення», відповідно до якого:

1) з 1 січня 2007 р. виплата допомоги при народженні дитини та по догляду за нею до досягнення трирічного віку (на підставі відповідних документів) здійснюватиметься органами праці та соціального захисту населення. Причому у І кварталі 2007 р. орган соцзабезпечення перераховуватиме кошти не безпосередньо застрахованим особам, а на розрахункові рахунки страхувальників-роботодавців, які й виплачуватимуть ці кошти. З ІІ кварталу 2007 р. вищезазначені соціальні допомоги заплановано виплачувати безпосередньо фізособам.


Оплата лікарняних та декретних «новачкам»


Вперше в історії України держбюджетом передбачене обмеження в розрахунку суми лікарняних і допомоги по вагітності та пологах не тільки для найманих працівників, але й для фізосіб-СПД. Так, відповідно до ст. 112 Держбюджету-2007 допомогу з ТВП та по вагітності та пологах застрахованим особам (крім добровільно застрахованих), які сплачували страхові внески менше шести місяців протягом останніх 12 місяців перед настанням страхового випадку, виплачуватимуть виходячи з фактичної зарплати, з якої було сплачено страхові внески, але не більше за розмір мінімальної зарплати1, встановленої на час настання страхового випадку.

Особи, застраховані на добровільних засадах у Фонді соцстраху, та фізособи-підприємці, які сплачують єдиний податок, мають право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за умови сплати страхових внесків (встановленого розміру єдиного податку) не менше шести місяців протягом календарного року перед настанням страхового випадку.

Про що це говорить? Все просто: якщо застрахована особа часто змінює роботодавців (як мінімум один раз на рік), «мало» працює або розпочинає офіційні трудові відносини перед настанням страхового випадку, то отримувати лікарняні і допомогу по вагітності та пологах таким особам буде невигідно.

Прикарпатський каталог нерухомості


Джерело
 (голосів: 1)
Переглядів: 3891 | Додав: admin | Коментарі (1)





Красота и Здоровье, Парфюмерия, Духи
#1 написал: Wiliimpucky (15 квітня 2015 09:54)
The majority of myxomas are sporadic but autosomaldominant transmission has been noted. cialis online Treatment .. buying anipryl without a prescription CI .Several different types of tissue are recognized. healthy man viagra is it a scam Symptoms suggesting expansion and impending rupture include the following a.Dialysis may not be necessary for all people but is often lifesaving especially if serum potassium is dangerously high. dapoxetine actual work The remaining of blood is plasma a solution of water proteins sugar salts hormones lipids and vitamins.Diagnosis . rx pharmacy online Priligy Review Side Fffects Priligy is a welltolerated drug with very few side effects.Priligy dapoxetine is the first oral medication approved for ondemand treatment of PE. canada pharmacy 24h A special silkbound vellumpaged hand colored copy was presented to the emperorand indeed Charles duly responded by appointing Vesalius court physician in .Arthritis Rheum. how do i buy viagra online spain .Nonsmoker Susceptible smoker Disability Stopped at age Death Stopped at age Age years Redrawn from Fletcher CM Peto R. salbutamol nebules buy C.and Pardoll D. buy cialis online They cannot be monitored by PT or PTT because they do not affect either.Stage IV This test determines whether low vitamin B levels are caused by problems with the pancreas. fosamax agInquirer is a comprehensive webbase Iulia Pariniuc StoneleighBurnham School Posted on AIDS IN AFRICA AIDS is becoming one of the most important problems of the modern world.As I gained more weight Cushings symptoms became more apparent. buy cialis online Notices Knowledge and best practice in this eld are constantly changing.. valtrex Miscarriage is when a pregnancy ends on its own before the th week.


Запрошуємо відвідати

Авторизація
Логін
Пароль
 



Жіночий форум



Украинская Баннерная Сеть

Популярні статті

Погода



Лічильники











мужской портал

Шановні відвідувачі! Ви також можете додавати свої статті на сайт! Для цього необхідно зареєструватись, реєстрація займе всього кілька секунд, але Ви станете повноцінним редактором сайту. РЕЄСТРАЦІЯ

© Copyright 2007-2010 Прикарпатська леді. Всі права захищені. Передрук матеріалів сайту в Інтернеті можливий лише при активному гіперпосиланні www.lady.if.ua. Використання матеріалів у друкованих ЗМІ та інших немережевих напрямках без письмового дозволу власника сайту суворо заборонене!